Esencja dobrego brzmienia

x

Naprawa słuchawek

Naprawa słuchawek to jedna z podstawowych usług świadczonych przez nasza firmę. Naprawiamy wszelkie uszkodzenia elektryczne, czyli uszkodzenia kabla, uszkodzenia wtyków, uszkodzenia układów redukcji szumów itp. Podejmujemy się naprawy i recablingu zarówno słuchawek nausznych jak i dousznych i dokanałowych. Do napraw stosujemy jedynie firmowe i sprawdzone komponenty, dzięki czemu jakość napraw stoi na wysokim poziomie.

Przykłdy naszych realizacji:

Zobacz więcej realizacji

Dodatkowe korzyści

PŁATNOŚĆ
PODCZAS ODBIORU PRZESYŁKI
BRAK NAPRAWY = BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW
WIĘCEJ NIŻ JEDNA PARA - RABATY!!!

Opinie klientów

"Jestem zachwycony rezultatem zmiany kabli i rozczarowany że wymieniłem je dopiero teraz. Polecam wireessence - to profesjonaliści."
- pypec112
"Wszystko idealnie. Nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu. Stanowczo polecam wszystkim Recabling Creative Aurvana Live! Dźwięk niebiański! Wszystko zgodnie z zamówieniem i wysyłka szybciutko. :)"
- kacprzak22
"Usługa recablingu słuchawek wykonana wzorowo i zgodnie z życzeniem. Szybka wysyłka, bezproblemowy kontakt. Polecam !!!"
- piotrek18l

Jak przebiega realizacja:

 1. Wypełniasz formularz wyceny
 2. W ciągu maksymalnie 24h otrzymujesz odpowiedź z wyceną
 3. Wysyłasz słuchawki na podany w mailu adres
 4. W ciągu 3-6 dni roboczych wykonujemy usługę, odsyłamy słuchawki, a Ty płacisz za usługę przy odbiorze przesyłki.

FAQ

 1. Dźwięk w słuchawkach przerywa lub nie ma go wcale
  W zdecydowanej większości przypadków jest to spowodowane właśnie uszkodzeniem kabla. Jeśli okaże się, że uszkodzeniu uległa jakaś inna część to skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia, czy mamy zamawiać daną część i dokonywać naprawy, czy odesłać słuchawki.
 2. Słuchawki aktualnie mają urwany/przecięty kabel lub nie ma wtyczki
  Nie jest to przeszkodą, w przypadku recablingu wykonujemy cały kabel łącznie z wtykiem, więc nie jest przeszkodą brak lub znaczne uszkodzenie kabla.
 3. Czy kolor kabla ma wpływ na cenę?
  Nie, możesz wybrać dowolny kolor z naszej oferty. Wszystkie kolory oplotów mają taką samą cenę.
 4. Czy mogę zamówić sam kabel i samodzielnie go wlutować do swoich słuchawek?
  Tak, oczywiście istnieje taka możliwość, wystarczy, że w formularzu wyceny zaznaczysz, że chciałbyś otrzymać sam kabel bez wysyłania słuchawek. Wysyłany kabel jest gotowy do przylutowania, z zaznaczonymi kanałami i ocynowanymi końcówkami
 5. Czy mogę zlecić zrobienie kabla na dowolnie wybranych komponentach?
  Oczywiście możesz nam dostarczyć komponenty na których chciałbyś mieć wykonany kabel lub zlecić nam ich zamówienie jeśli akurat nie posiadalibyśmy ich w ofercie.
 6. Czy można zrecablować słuchawki douszne?
  Tak, zajmujemy się również recablingiem słuchawek dousznych i dokanałowych, jednak przy wysyłce formularza prosimy o zawarcie informacji że chodzi o słuchawki douszne ponieważ wykonuje się go na nieco innych komponentach.

W razie jakichkolwiek innych pytań prosimy o kontakt:
mail: contact@wireessence.com
tel.: 505 097 757

Formularz bezpłatnej wyceny

Po wysłaniu formularza otrzymasz e-mail zwrotny z wyceną oraz dalszą instrukcją postępowania, wysłanie formularza do niczego nie zobowiązuje.

Społeczność WireEssence

Zapisz się do newslettera*: